Kommande

 oktober 2021 
391fre
» Agility fortsättning fredagar 18.00-20.00
Ragnar, Ragna
2lör
» Kurs prova på bruksgrenar 10.00-14.00 (skogen)
» MH på klubben
Ludvig, Love
3sön
» Kurs prova på bruksgrenar 10.00-14.00 (skogen)
Evald, Osvald
404mån
» Rallylydnad Fortsättning 19.00-20.30
» Rallylydnad Nybörjare 17.00-18.30
» Vardagslydnad/ Rallylydnad Dagtid 14.00-15.30
Frans, Frank
5tis
» Agility fortsättning tisdagar 18.00-20.00
» SBK´s officiella specialsökskurs röd kong - lek och markeing 18
» Vardagslydnad/Unghundskurs
Bror
6ons
» Vardagslydnad/Unghundskurs 18.00-19.30
Jenny, Jennifer
7tor
» Agility fort-avancerad kurs 18.00-20.00
» Utbildningsgruppen möte 18.00
Birgitta, Britta
8fre
» Agility fortsättning fredagar 18.00-20.00
Nils
9lör
» Kurs prova på bruksgrenar 10.00-14.00 (skogen)
Ingrid, Inger
10sön
» Inofficeill agility tävling
» Kurs prova på bruksgrenar 10.00-14.00 (skogen)
Harry, Harriet
4111mån
» Rallylydnad Fortsättning 19.00-20.30
» Rallylydnad Nybörjare 17.00-18.30
» Vardagslydnad/ Rallylydnad Dagtid 14.00-15.30
Erling, Jarl
12tis
» Agility fortsättning tisdagar 18.00-20.00
» SBK´s officiella specialsökskurs röd kong - lek och markeing 18
» Vardagslydnad/Unghundskurs 18.00-19.30
Valfrid, Manfred
13ons
Berit, Birgit
14tor
» Agility fort-avancerad kurs 18.00-20.00
Stellan
15fre
» Agility fortsättning fredagar 18.00-20.00
Hedvig, Hillevi
16lör
» Tävling Lydnad
Finn
17sön
» Nosework Doftprov klass 1,2 och 3
Antonia, Toini
4218mån
» Kurs prova på bruksgrenar 18.00-20.15 (NBK)
» Rallylydnad Fortsättning 19.00-20.30
» Rallylydnad Nybörjare 17.00-18.30
» Vardagslydnad/ Rallylydnad Dagtid 14.00-15.30
Lukas
19tis
» SBK´s officiella specialsökskurs röd kong - lek och markeing 18
Tore, Tor
20ons
» Vardagslydnad/Unghundskurs 18.00-19.30
Sibylla
21tor
» Brukskurs 18.00 (med skott)
Ursula, Yrsa
22fre
Marika, Marita
23lör
Severin, Sören
24sön
 FN-dagen
Evert, Eilert
4325mån
Inga, Ingalill
26tis
» Vardagslydnad/Unghundskurs 18.00-19.30
Amanda, Rasmus
27ons
» Vardagslydnad/Unghundskurs 18.00-19.30
Sabina
28tor
Simon, Simone
29fre
Viola
30lör
» Tävling Rph - Lkl-Ekl, Skydd Lkl-Ekl
» Vardagslydnad/Unghundskurs 10.00-13.00(skogen)
Elsa, Isabella
31sön
» Tävling sök Lkl -Ekl, IGP och BSL
» Vardagslydnad/Unghundskurs 10.00-13.00 (skogen)
Edit, Edgar

Dagens datum

torsdag
16
september
Agility fort-avancerad kurs 18.00-20.00
Styrelsemöte 18.00
Dag, Daga

2021
Vecka 37