Kommande

 september 2022 
351tor
» Aktiveringskurs 18.00-20.00
Samuel
2fre
» Rallylydnad avancerad/ mäsatre kurs 18.00-19.30
Justus, Justina
3lör
» Agility tävling (preliminär)
» Startklass lydnad 10.00-12.15
Alfhild, Alva
4sön
Gisela
365mån
» SBK Specialsök Röd Kong Nybörjare kurs 18.00-20.15
Adela, Heidi
6tis
» Aktiveringskurs 18.00-20.30
Lilian, Lilly
7ons
Regina, Roy
8tor
» Markeringskurs 18.00-20.15
Alma, Hulda
9fre
Anita, Annette
10lör
» Tävling lydnad alla klasser
Tord, Turid
11sön
» Tävling Rallylydnad (dubbeltävling)
 Val till riksdagen
Dagny, Helny
3712mån
» Rallylydnad fortsättning/avancerad 19.00-20.30
» Rallylydnad nybörjare 17.15-18.45
» SBK Specialsök mot prov kurs 18.00-20.15
» Vardagslydnad 18.00-20.15
» Vardagslydnad dagtid 14.00-16.15
Åsa, Åslög
13tis
» Aktiveringskurs 18.00-20.30
» Valpkurs 1 18.00-20.15
Sture
14ons
Ida
15tor
» Agility Fokus Handling och kombinationer 18.00-20.00
» Fortsättningskurs röd kong 18.00-20.15
Sigrid, Siri
16fre
Dag, Daga
17lör
» HUNDENS DAG
» Startklass lydnad 10.00-12.15
Hildegard, Magnhild
18sön
» Aktiveringskurs 10.00-14.00 (ej på klubben)
» Tävling Lkl-Hkl spår
Orvar
3819mån
» Rallylydnad avancerad/ mäsatre kurs 18.00-19.30
» SBK Specialsök Röd Kong Nybörjare kurs 18.00-20.15
Fredrika
20tis
Elise, Lisa
21ons
» Valpkurs 2 18.00-20.15
Matteus
22tor
» Agility Fokus Handling och kombinationer 18.00-20.00
» Markeringskurs 18.00-20.15
Maurits, Moritz
23fre
Tekla, Tea
24lör
Gerhard, Gert
25sön
» Aktiveringskurs 10.00-14.00 (ej på klubben)
Tryggve
3926mån
» Rallylydnad fortsättning/avancerad 19.00-20.30
» Rallylydnad nybörjare 17.15-18.45
» SBK Specialsök mot prov kurs 18.00-20.15
» Vardagslydnad 18.00-20.15
» Vardagslydnad dagtid 14.00-16.15
Enar, Einar
27tis
» Aktiveringskurs 18.00-20.00
» Valpkurs 1 18.00-20.15
Dagmar, Rigmor
28ons
» Valpkurs 2 18.00-20.15
Lennart, Leonard
29tor
» Agility Fokus Handling och kombinationer 18.00-20.00
» Fortsättningskurs röd kong 18.00-20.15
Mikael, Mikaela
30fre
Helge

Dagens datum

onsdag
10
augusti
Lars

2022
Vecka 32